fbpx

PAnské pole - Špačince

Pozemky na predaj pri TrnavE

Krásne pozemky na bývanie pri Trnave. Obec Špačince sa nachádza iba 3 minúty jazdy autom od napojenia na Trnavský obchvat, vďaka ktorému máte perfektnú dostupnosť nielen do Trnavy, ale aj Bratislavy, Senca či Nitry. 

CENA Pozemkov

od 76.950 eur (150€/m2 bez DPH)

Vzdialenosť od centra Trnavy

7,8 KM – 10 minút autom

Lokalita

Špačince – Trnava

Galéria

Obec Špačince poskytuje svojim obyvateľom kompletnú občiansku vybavenosť vrátane Materskej škôlky, základnej školy, potravín a rôznych voľnočasových aktivít. Zároveň si ale zachováva pocit kľudnej obce ideálnej pre život. Veľko výhodou je tesná blízkosť ku krajskému mestu Trnava.

Obec Špačince a nachádza iba 3 minúty jazdy autom od napojenia na Trnavský obchvat, vďaka ktorému máte perfektnú dostupnosť nielen do Trnavy, ale aj Bratislavy, Senca či Nitry. K dispozícii je taktiež dostatočne pokytá autobusová doprava.

Pozemky v rámci projektu Panské pole sú pre Vás k dispozícii už od 150 EUR za meter štvorcový bez DPH. Využite možnosť na svoje vlastné bývanie ktoré nezruinuje Vašu peňaženku.

Hľadáte to správne miesto pre Vás a Vašu rodinu? Chcete aby bolo Vaše bývanie bezpečné, kvalitné, kľudné a zároveň v blízkosti Trnavy?
A presne o tom je projekt Panské pole! Našim cieľom je poskytnúť čo najlepšie situované a vybavené pozemky v krásnej obci Špačince, ktorá je v tesnej blízkosti Trnavy.
Súčasťou projektu Panské pole je 98 stavebných pozemkov pre rodinné domy. K pozemkom budú pred odovzdaním dobudované kompletné inžinierske siete.

Pánske pole

Lokalita a dispozícia

Trnava
 

4,7 km

potraviny

Potraviny
 

450 m

Materská a základná škola

600 m

obecný úrad

Obecný
úrad

1100 m

Futbalové
ihrisko

400 m

Legenda

Zelené políčka – voľné pozemky
Oranžové políčka – rezervované pozemky
Červené políčka – obsadené pozemky
Modrá plocha – pripravovaná 2. etapa

Postup pri kúpe pozemku

Podpis rezervačnej zmluvy so zaplatením rezervačného poplatku 2000 EUR.

Podpis kúpnej zmluvy na pozemok do 30 dní od podpisu rezervačnej zmluvy a zaplatenie kúpnej ceny za pozemok vo výške 50 percent celkovej predajnej ceny.

Pri podpise kúpnej zmluvy zároveň prebehne podpis zmluvy o dielo na výstavbu inžinierských sietí so zakotveným termínom dokončenia inžinierských sietí. V zmluve o dielo bude dohodnutý termín dokončenia všetkých inžinierských sietí, vrátane ciest a chodníkov a bude dohodnutý taktiež termín platby zvyšných 50 percent z celkovej kúpnej ceny za pozemok zo sieťami.

Súhlasy, zápisnice, rozhodnutia a vyjadrenia

Geometrický plán (1. etapa)

Doplnené a aktualizované doklady doložené k žiadosti o územné rozhodnutie

Jednotlivé doklady k nahliadnutiu

Spôsob financovania

pre viac info nás kontaktujte


Ing. Peter Jančát
+421 907 113 888
peter.jancat@partnersgroup.sk

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o kúpu domu/pozemku alebo dozvedieť sa viac, prosím kontaktujte nás pomocou kontaktných údajov uvedených nižšie.

Kontaktné údaje:

Sledujte nás:

Kontaktný formulár

    Scroll to Top