fbpx

PAnské pole - Špačince

Pozemky na predaj pri TrnavE

Krásne pozemky na bývanie pri Trnave. Obec Špačince sa nachádza iba 3 minúty jazdy autom od napojenia na Trnavský obchvat, vďaka ktorému máte perfektnú dostupnosť nielen do Trnavy, ale aj Bratislavy, Senca či Nitry. 

CENA Pozemkov

od 63.100 eur (513 m2)

Vzdialenosť od centra Trnavy

7,8 KM – 10 minút autom

Lokalita

Špačince – Trnava

Galéria

Obec Špačince poskytuje svojim obyvateľom kompletnú občiansku vybavenosť vrátane Materskej škôlky, základnej školy, potravín a rôznych voľnočasových aktivít. Zároveň si ale zachováva pocit kľudnej obce ideálnej pre život. Veľko výhodou je tesná blízkosť ku krajskému mestu Trnava.

Obec Špačince a nachádza iba 3 minúty jazdy autom od napojenia na Trnavský obchvat, vďaka ktorému máte perfektnú dostupnosť nielen do Trnavy, ale aj Bratislavy, Senca či Nitry. K dispozícii je taktiež dostatočne pokytá autobusová doprava.

Pozemky v rámci projektu Panské pole sú pre Vás k dispozícii už od 117 EUR za meter štvorcový. Využite možnosť na svoje vlastné bývanie ktoré nezruinuje Vašu peňaženku.

Hľadáte to správne miesto pre Vás a Vašu rodinu? Chcete aby bolo Vaše bývanie bezpečné, kvalitné, kľudné a zároveň v blízkosti Trnavy?
A presne o tom je projekt Panské pole! Našim cieľom je poskytnúť čo najlepšie situované a vybavené pozemky v krásnej obci Špačince, ktorá je v tesnej blízkosti Trnavy.
Súčasťou projektu Panské pole je 98 stavebných pozemkov pre rodinné domy. K pozemkom budú pred odovzdaním dobudované kompletné inžinierske siete.

Pánske pole

Lokalita a dispozícia

Trnava
 

4,7 km

potraviny

Potraviny
 

450 m

Materská a základná škola

600 m

obecný úrad

Obecný
úrad

1100 m

Futbalové
ihrisko

400 m

Legenda

Zelené políčka – voľné pozemky
Oranžové políčka – rezervované pozemky
Červené políčka – obsadené pozemky
Modrá plocha – pripravovaná 2. etapa

Postup pri kúpe pozemku

Podpis rezervačnej zmluvy so zaplatením rezervačného poplatku 2000 EUR.

Podpis kúpnej zmluvy na pozemok do 30 dní od podpisu rezervačnej zmluvy a zaplatenie kúpnej ceny za pozemok vo výške 50 percent celkovej predajnej ceny.

Pri podpise kúpnej zmluvy zároveň prebehne podpis zmluvy o dielo na výstavbu inžinierských sietí so zakotveným termínom dokončenia inžinierských sietí. V zmluve o dielo bude dohodnutý termín dokončenia všetkých inžinierských sietí, vrátane ciest a chodníkov a bude dohodnutý taktiež termín platby zvyšných 50 percent z celkovej kúpnej ceny za pozemok zo sieťami.

Súhlasy, zápisnice, rozhodnutia a vyjadrenia

Geometrický plán (1. etapa)

Spôsob financovania

pre viac info nás kontaktujte


Ing. Peter Jančát
+421 907 113 888
peter.jancat@partnersgroup.sk

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o kúpu domu/pozemku alebo dozvedieť sa viac, prosím kontaktujte nás pomocou kontaktných údajov uvedených nižšie.

Kontaktné údaje:

Sledujte nás:

Kontaktný formulár

    Scroll to Top